КОМПАНІЯ "ЦЕНТРАЛ ФАРМІНГ ЮКРЕЙН"

Наша компанія ВИРОЩУЄ ПРОДОВОЛЬЧІ ТА ТЕХНІЧНІ КУЛЬТУРИ, ТАКІ ЯК ПШЕНИЦЯ, СОНЯШНИК, СОЯ, ЯЧМІНЬ ТА ІНШІ, НА 32 000 ГА ВЛАСНИХ ЗЕМЕЛЬНИХ УГІДЬ, РОЗТАШОВАНИХ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ, МИКОЛАЇВСЬКІЙ, ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ. МИ ВИКОРИСТОВУЄМО автотракторний ПАРК, що налічує понад 600 ОДИНИЦЬ СУЧАСНОЇ ТЕХНІКИ, І впроваджуємо новітні РОЗРОБКИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ВРОЖАЙНОСТІ І ЯКОСТІ РОСЛИН.

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ І ЯКІСТЬ – НАШЕ КРЕДО

Ключ до успіху бізнесу – в інноваціях, які, в свою чергу, народжуються креативністю.

— Джеймс Гуднайт —
Партнери нашої компанії

Рецепт успіху: вчіться, поки інші сплять; працюйте, поки інші бовтаються без діла; готуйтеся, поки інші грають; і мрійте, поки інші тільки бажають.

— Вільям А. Вард —

Наша продукція

Компанія несе відповідальність за продукцію власного виробництва та будує партнерські стосунки зі своїми клієнтами щодо її продажу на взаємовигідних умовах. Продукція компанії “ ЦЕНТРАЛ ФАРМІНГ ЮКРЕЙН ” на експорт:

Продукція компанії “ЦЕНТРАЛ ФАРМІНГ ЮКРЕЙН” для внутрішнього ринку і на експорт:

 • Кукурудза продовольча та фуражна;

 • Пшениця продовольча та фуражна;

 • Борошно пшениці;

 • Соєві боби;

 • Ячмінь;

 • Насіння соняшника;

 • Насіння та олія канабісу;

 • Картопля та інше.

Продукція має сертифікати якості та відповідності нормативним вимогам, такі як ISO, HACCP, Kosher, Halal та експортується у більш, ніж 10 країн світу, основними напрямками є КНР, Близький Схід та Африка.

Наші землі

Чернігівська область має значний сільськогосподарський потенціал і є однією з найбільших аграрно розвинутих областей України.

У сфері сільськогосподарського виробництва область відома як одна з найбільших постачальників картоплі, цукру, зерна, продуктів тваринництва, а також меду, фруктів, льону та знаменитих ніжинських огірків. Сільське господарство області майже повністю, за винятком олії та рибопродуктів, забезпечує продовольчі потреби населення, має значні експортні можливості.

Кіровоградська область здавна відома як регіон з добре розвиненим сільськогосподарським виробництвом.

У галузевій структурі валової продукції сільського господарства провідне місце належить рослинництву, питома вага якого становить 73%, тваринництва – 27%.

Основні зернові культури, що вирощуються в області – озима пшениця, кукурудза на зерно, зернобобові, гречка і просо. Значне місце серед технічних культур займає соняшник і цукровий буряк. У садівництві переважними напрямками є вирощування яблук, груш, слив, вишні і ягідних культур.

Миколаївська область. Сільське господарство – друга за обсягами та перша по зайнятості трудових ресурсів область матеріального виробництва регіону. На одного жителя області припадає майже 1,3 га ріллі, а на одного працівника, зайнятого в сільському господарстві понад 11 га орної землі. Ці особливості Миколаївщини відкривають широкі можливості для інвестицій в сільське господарство з застосуванням індустріальних технологій, потужної та високоефективної техніки. Площа сільськогосподарських угідь становить 2,01 млн. Га, з яких ріллі 1,7 млн. Га.

Виробнича структура сільського господарства рослинно-тваринницька. Основними культурами рослинництва є зернові та технічні (соняшник, цукрові буряки), овощебахчевиє культури, розвинене садівництво і виноградарство.

Розвинуте рослинництво, в якому значну питому вагу займають кормові культури, є хорошою базою для тваринництва, яке має м’ясо-молочне напрям.

Що кажуть про нашу компанію

 • Швидке та якісне обслуговування, приємний персонал, продукція повністю відповідає ціні та якості, найнижчі ціни.

  — Андрій, Компанія `Три А` —
 • Що кажуть про нашу компанію

  • Швидке та якісне обслуговування, приємний персонал, продукція повністю відповідає ціні та якості, найнижчі ціни.

   — Андрій, Компанія `Три В` —

  Контакти

  Будемо раді проконсультувати або відповісти на Ваші запитання.

  Адреса:

  Україна 25006 м Кропивницький, вул. Дворцова, 12

  Телефон:

  +380(522) 30-50-40 (дод. 2493)

  E-mail:

  office@cfarming.com.ua

  Форма зворотного зв’язку
  Back to Top